Szkolenie: Bezpieczeństwo na Platformie Azure

SaaS, IaaS, PaaS – jak bezpiecznie nimi zarządzać?

Zapisz się na 2-dniowe szkolenie z bezpieczeństwa na platformie Azure!

 

Data: Październik 2018

 

Miejsce: Adgar Ochota, Warszawa

 

Prowadzący: Tomasz Onyszko – międzynarodowy autorytet w dziedzinie zarządzania tożsamością cyfrową, architekt, wielokrotnie nagradzany jako Microsoft MVP. Obecnie pełni rolę CTO w Predica, gdzie realizuje projekty oparte na technologiach Azure. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz zamieszcza swoje porady na blogu.Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona!

 


Dlaczego warto?


Praktyczne informacje pozwalające zbudować usługi dostępu do chmury
Wiedza na temat poprawnego zarządzania mechanizmami bezpieczeństwa
Doświadczenie od najlepszych ekspertów w branży
 

Zobacz agendę

 

Wypełnij formularz

Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Numer telefonu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od Predica Consulting Services LLP drogą elektroniczną (e-mail, strona www)*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od Predica Consulting Services LLP drogą telefoniczną

*Pole wymagane

Dane osobowe gromadzone za pośrednictwem tego formularza są przetwarzane i przechowywane przez Predica Consulting Services LLP z siedzibą w Warszawie (02-386, Polska) przy ul. Altowa 2 i organizacje, z którymi współpracujemy (tj. Microsoft jako nasz dostawca systemu IT). Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby uzyskać więcej informacji o tym, dlaczego i w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane.

Podajesz te informacje dobrowolnie, jednak Twój adres e-mail jest wymagany, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie. W każdej chwili możesz skorzystać z prawa do wglądu, edycji lub usunięcia swoich danych, odwiedzając tę stronę.